Ze světa energií do rybízového sadu: Nevšední den týmu Honzy Ondráčka

07
Září
2023
O nás
Sdílet na

Co si představíte, když se řekne Vitaminátor? Vybavíte si neohroženého akčního hrdinu? Usměvavého pana doktora v bílém plášti? Vitamínového senátora? Nebo se vám začnou sbíhat sliny při představě zdravé ovocné šťávy či přesnídávky? Poslední možnost je správně, Vitaminátor je totiž výrobce ovocných produktů a jeden z našich prvních zákazníků. Zkuste si představit, jak by mohla taková cesta ze světa energií do rybízového sadu firmy Vitaminátor vypadat. Historie této rodinné firmy sahá až do roku 1921, kdy se rodina Sošků přistěhovala do vesnice Sosnová a začal se psát příběh plný odhodlání, vášně a lásky k pěstování ovoce.

Partnerství

Partnerství se zákazníky pro nás není prázdná fráze, proto když ostravský tým Honzy Ondráčka dostal nabídku strávit den v rybízovém sadu, neváhal ani vteřinu. Zážitek pro nás popsal Honza. “Jedno krásné srpnové letní ráno jsme se vydali na velmi speciální výlet. Cílem naší cesty nebylo konkrétní místo, ale zážitek. Vyzkoušet si, jak se dříve sbíral rybíz. Ten je totiž klíčovou surovinou společnosti Vitaminátor, která z něj vyrábí šťávy. Bez jakýchkoli konzervantů, barviv nebo cukrů. Prostě 100% přírodní šťáva.

Ze světa energií do rybízového sadu: Práce v přírodě sbližuje

S panem Davidem Soškou, majitelem firmy Vitaminátor, jsme dorazili do sadu. Jeho nadšení a hrdost na to, co jeho rodina vybudovala, byla nakažlivá. Procházeli jsme rozlehlými sady a cítili jsme se jako v babiččině zahradě, kde jsme v dětství trávili léta. Pustili jsme se tedy do práce a velice brzy jsme pochopili, jak je ruční sběr fyzicky náročný. Dnes se sklízí vše strojově, pomocí kombajnu. My jsme se ale rozhodli využít společného času a během sbírání jsme si povídali nejen o obchodních tématech. A to vše v krásném prostředí místní přírody.”, pokračuje Honza. Podle něj jsou společné neformální aktivity nejlepším způsobem, jak utužit kolektiv. Když se podaří aktivity spojit s prohloubením obchodních vztahů, je to trefa do černého.

Ze světa energií do rybízového sadu: Práce v přírodě sbližuje

Za TEDOM mají výrobky Vitaminátoru 10 z 10

Celkový dojem z celého dne byl fantastický. Dozvěděli jsme se mnoho o historii Vitaminátoru, o tom, jak rodina Sošků překonávala různé překážky, až se jim podařilo vybudovat úspěšnou firmu, která dodává své produkty do škol, nemocnic a mnoha dalších zařízení po celé ČR.  Na závěr našeho výletu jsme si v klidu poseděli a samozřejmě ochutnali výborné ovocné přesnídávky a šťávy značky Vitaminátor.”, nadšeně líčí Honza a dodává, že to nebylo to poprvé, kdy si na výrobcích pana Sošky pochutnali. Po práci prý ale všem chutnalo dvakrát tolik.

Firma Vitaminátor je plná nadšení pro to, co dělají. A to je něco, co máme společného. Ať jde o energii z lahodné šťávy nebo o dodávku elektřiny či plynu, nejdůležitější je dobře odvedená práce a dobrý pocit zákazníka.  A na závěr vzkaz Honzova týmu: “Pokud hledáte inspiraci, jak si zpestřit svůj pracovní den či prožít čas s rodinou a přáteli trochu jinak, určitě zkuste něco jako my. Vřele doporučujeme!

HONZA Z MARKETINGU

Podívejte se, co se děje
v naší společnosti