Výkup elektřiny

Výkup z nelicencovaných zdrojů

Máte fotovoltaickou elektrárnu splňující podmínky provozu bez licence? Snižte si náklady na elektřinu s naším jednoduchým řešením T-Výkup.

Výroba i dodávka přehledně na jedné faktuře

Prodej přebytků není nic složitého. Stačí podepsat dodatek k dodávkové smlouvě, my se již o vše postaráme. Váš elektroměr měří spotřebu i dodávku elektřiny do distribuční sítě. Potřebné údaje nám pravidelně zasílá příslušný distributor, vy si vše můžete zkontrolovat na faktuře.   

Kombinovatelné s libovolný produktem

Pro dodávku elektřiny si můžete vybrat jakýkoliv produkt z naší nabídky. Naši energetičtí poradci vám s výběrem vhodného produktu rádi pomohou. 

Odpovědnost za odchylku přebíráme my

Odpovědnost za odchylku v dodávce do sítě za vás v případě domácí fotovoltaické elektrárny přebíráme my, takže vy se o nic starat nemusíte. 

Výhodný výkup elektřiny za aktuální velkoobchodní ceny

Přebytky elektřiny dodané do distribuční sítě oceníme příslušnou hodinovou cenou, za kterou se v danou chvíli obchodovalo na burze. Za službu výkupu elektřiny a převzetí odpovědnosti za odchylku si účtujeme předem stanovenu odměnu za dodanou 1 MWh. Stanovení ceny podle reálně dodaného množství elektřiny je férové, pokud do distribuční sítě nic nedodáte, nic si za službu neúčtujeme. 

Výkup z licencovaných zdrojů

Umíme vykoupit elektřinu z licencovaných výroben za individuálních  podmínek. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky 735 000 215 nebo info@tedomenergie.cz pro více informací, připravíme vám nabídku přímo na míru. 

Vykupujeme elektřinu z:

  • fotovoltaických elektráren
  • kogeneračních jednotek
  • větrných elektráren
  • vodních elektráren
  • bioplynových stanic


Máte zájem o výkup přebytečné elektřiny?

Ozvěte se nám na info@tedomenergie.cz nebo volejte 735 000 215.