Výkup elektřiny

Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů, vybrat si můžete spotovou nebo fixní cenu. Poradíme vám nejlepší výkupní ceny na míru vašich potřeb.

Jak dosáhnout nejlepší výkupní ceny elektřiny z domácí FVE?

Elektřinu vykupujeme za spotové i pevné výkupní ceny

Cenu stanovujeme podle skutečně dodaného množství elektřiny, pokud do distribuční sítě nic nedodáváte, nic si neúčtujeme. Tyto podmínky výkupu elektřiny jsou férové a díky tomu svou investici do fve maximálně zhodnotíte.Využijte možnosti osobní či telefonické konzultace nejlepší výkupní ceny elektřiny právě pro vás a kontaktujte nás. Odběr elektřiny od Tedomu není podmínkou.

Sledujete vývoj cen a aktivně řídíte svou spotřebu?

Domluvte si s námi výkup za spotové ceny a sami rozhodujte, kdy nám budete elektřinu dodávat. Za službu výkupu elektřiny si účtujeme individuálně stanovený poplatek za 1 MWh. Vývoj cen můžete sledovat na stránkách OTE.

Preferujete pohodlí a jistotu?

Doporučujeme prodej přebytků elektřiny za pevně stanovenou cenou. Domluvíme si spolu cenu dodané MWh elektřiny na míru vašich potřeb. Za tuto cenu nám budete dodávat přebytky vyrobené elektřiny bez ohledu na roční období a denní dobu.

Máte stejný EAN pro spotřebu i výrobu elektřiny?

Prodej přebytků spolu s odběrem elektřiny od Tedomu není nic složitého. Stačí podepsat dodatek ke smlouvě o odběru, my se již o vše postaráme. Potřebné údaje nám pravidelně zasílá příslušný distributor, výrobu i odběr máte přehledně na jedné faktuře.

Máte pro výrobu elektřiny samostatný EAN?

Vše je plně automatizované. Spolu s přehledem vyrobené elektřiny obdržíte i vystavenou fakturu a platbu vám pak rovnou poukážeme na váš bankovní účet. Četnost fakturace je volitelná.

Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů z kogeneračních jednotek, fotovoltaických, větrných a vodních elektráren a bioplynových stanic.

  • vybereme nejlepší výkupní ceny elektřiny pro váš zdroj
  • praktická automatická fakturace – fakturu za vás vystavíme, zašleme vám ji e-mailem a peníze poukážeme přímo na váš účet
  • můžete si zvolit četnost fakturace
Chcete vydělávat díky zapojení vašeho zdroje do podpůrných služeb?

Část své výroby nebo spotřeby můžete nabídnout našim prostřednictvím provozovateli přenosové sousty (ČEPS), abyste pomohli soustavu udržovat v rovnováze. Z toho vám plyne další příjem, a to jak za aktivování vašich zařízení, tak i za rezervaci, kdy se záložní výroba nebo spotřeba vašich zařízení nevyužije. Více se dozvíte zde

Přemýšlíte o pořízení FVE? Podívejte se na naší nabídku.

Obchodní zástupce

Mám zájem o rychlou, bezplatnou konzultaci

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.

    Vaše údaje budou zpracovány v souladu s Prohlášením o zpracování osobních údajů.