Otevření nové pobočky TEDOM energie

31
Říjen
2023
O nás
Sdílet na
Možná si říkáte, vždyť pobočky TEDOM energie jsou už skoro všude, ne? Není to tak úplně pravda. Nově otevíráme svoji 11. pobočku v Jihlavě!

Stále jsou v rámci republiky místa, kde naši pobočku nenajdete. Počet krajských měst, kde pobočky TEDOM energie nejsou, ale rychle ubývá.

Po měsících pečlivé přípravy a tvrdé práce jsme otevřeli naši novou pobočku v srdci Vysočiny – v Jihlavě. Tento krok představuje nejen rozšíření naší sítě, ale také posílení našich vztahů se silnou zákaznickou komunitou právě na Vysočině. V dalším významném městě Vysočiny, v Třebíči, má kořeny i naše mateřská firma TEDOM, která vyrábí světoznámé kogenerační jednotky.

Rozhodnutí otevřít kancelář v Jihlavě přišlo v průběhu jara. Vycházeli jsme z její strategické pozice blízko hlavního sídla skupiny. Na Vysočině je jméno TEDOM velký pojem. Těžko najdete někoho, kdo by ho neznal. Z Jihlavy do Třebíče dojíždí spousta lidí za prací a zároveň je to z Jihlavy také blízko do Brna, kde sídlí a má pobočku TEDOM energie. Takže můžeme efektivně spolupracovat s dalšími kolegy. ” vysvětluje vedoucí pobočky Tomáš Míka.

Tomáš Míka, vedoucí pobočky TEDOM energie v Jihlavě
Tomáš Míka, vedoucí pobočky v Jihlavě

Ze začátku jsme začali opatrně, začali jsme si tvořit zákaznický kmen přímo v Jihlavě a Třebíči, ať nezačínáme úplně na zelené louce. Toto nebylo úplně složité, protože naše obchodní skupina je nejsilnější na českém trhu s energiemi. Následovalo budování týmu. Vypsali jsme inzerát a absolvovali spoustu pohovorů, abychom vytvořili opravdu kvalitní obchodní tým. To se nám povedlo relativně brzy.

Obchodní tým pobočky TEDOM energie v Jihlavě
Obchodní tým pobočky TEDOM energie v Jihlavě

Poslední třešničkou na dortu bylo zajištění kanceláře. Tím, jak navazujeme nejrůznější obchodní vztahy nebylo složité sehnat krásné prostory kousek od centra Jihlavy. Kancelář jsme otevřeli v polovině července. Nejdříve jsme ale museli splnit oficiální podmínky pro to, aby mohla pobočka patřit mezi oficiální pobočky TEDOM energie. Každý den nás to neuvěřitelně motivovalo kýžených výsledků dosáhnout. Slavnostně jsme oficiálně otevřeli 1.9.2023. Je skvělé, že se nám všechno povedlo zařídit takhle rychle. Teď už nám zbývá se jedině zabydlet!“, dodává Tomáš s úsměvem.

Přemýšlíte o změně dodavatele? Zastavte se k nám na pobočku nebo se nám ozvěte na kontakt níže, rádi s vámi vše vyřešíme 😊

A pokud nejste zrovna z Vysočiny, nevadí, pobočky TEDOM energie najdete po celé republice.

Kde nás najdete?

Adresa: Havlíčkova 46, 586 01 Jihlava

Vedoucí pobočky: Tomáš Míka, 735 120 469, tomas.mika@tedomenergie.cz

Asistentka: Iveta Malá, 777 769 575, iveta.mala@tedomenergie.cz

Podívejte se, co se děje
v naší společnosti