O krok blíže k vaší nové práci

7 volných pozic
O krok blíže k vaší nové práci

Kariéra v Tedomu

Více o společnosti

Pracovat pro společnost TEDOM energie znamená být součástí stabilní a rozvíjející se firmy, která nabízí mnoho benefitů na každé pozici.

Jsme mladá česká firma, naše pobočky najdete po celé republice. Nebráníme se práci z domova a jsme zvyklí komunikovat spolu online. Vládne u nás přátelská a pohodová atmosféra se zázemím zkušených kolegů.

Benefity práce v Tedomu

Firemní automobil

Naši energetičtí poradci si užívají komfortu široké flotily firemních vozů, pohodlných a reprezentativních. Obchodní akademii a úvodní školení nabízíme zdarma. Naskočíte taky?

Firemní automobil TEDOM energie
Benefity práce v Tedomu

MustiSport karta a stravenky

Dostatečný relax mimo pracovní dobu i vydatné obědy zajistí stravenky a MultiSport karty pro kmenové zaměstnance. Jen si vybrat to své místo k obědu a ke sportu.

MustiSport karta a stravenky v TEDOM energie
Benefity práce v Tedomu

Neformální týmové aktivity

Nepotkáváme se jen v kanceláři. Po práci organizujeme velké množství "neformálek", kde tmelíme tým a užíváme si spoustu zábavy.

Mimopracovní a neformální aktivity v TEDOM energie
Benefity práce v Tedomu

Pet-friendly office

Máme rádi zvířata, protože jsou... tak hrozně milá a zlepšují nám náladu v kancelářích. Máte pejska nebo kočku? Vemte je s sebou!

Benefity práce v Tedomu

Pitný režim

Káva, voda a další nápoje jsou samozřejmostí. My si ale potrpíme na opravdovou kvalitu – na kávu budete chodit určitě často a rádi.

Jak vypadá den obchodníka v Tedomu?

Jakub vede pobočky v Pardubicích a Hradci Králové. Pod sebou má desítky obchodníků, které je třeba motivovat, školit a vést k co nejlepším výsledkům.

Proč se přidat do rodiny TEDOM energie?

Co baví Martina Maliňáka, managera ostravské pobočky, na práci v energetice? A proč byste se i vy měli stát členy rodiny TEDOM energie?

Chcete pracovat v Tedomu?

Nenašli jste vhodné a volné pracovní místo? Pošlete nám svůj životopis pomocí formuláře níže a my vás budeme kontaktovat.

    Vaše údaje budou zpracovány v souladu s Prohlášením o zpracování osobních údajů.

    TEDOM