Fotovoltaická elektrárna pro váš rodinný dům

Fotovoltaická elektrárna je součástí vašeho domu a zdrojem jeho energie na dalších 30 let. V Tedomu proto dbáme na použití nejlepších komponent a vysokou kvalitu provedení.

Mám zájem

Výhody tohoto produktu

Maximální užitek

Pro každého zákazníka připravíme projekt na míru.

Dotaci vyřídíme my

Díky dotaci teď můžete ušetřit až 160000 Kč.

Krátká doba realizace

Naše dodací lhůty patří k nejrychlejším na trhu.

Jak to funguje?

Spolu s partnerem Zihos Solar nabízíme efektivní řešení pro každou nemovitost. S fotovoltaikou máme mnohaleté zkušenosti a díky naší exkluzivní spolupráci je můžeme uplatnit při návrhu jednotlivých komponent a pozitivně tak ovlivnit kvalitu projektu. Dodáváme výkonné elektrárny individuálně sestavené dle potřeb konkrétního zákazníka.

 

Zákazníka spolehlivě provedeme celým procesem od projektu až po realizaci a předání díla. Začínáme obhlídkou místa, rozhovorem s vámi o provozu domu a vašich potřebách, dále osobně zhodnotíme technickou možnost realizace a navrhneme model instalace tak, aby výroba vaší nové elektrárny byla optimální. Samozřejmostí je vypracování projektu, vyřízení dotace a povolení k připojení. A nejen to, dostanete od nás očekávaný časový plán, který můžeme společně sledovat od podpisu smlouvy o dílo až po realizaci, první paralelní připojení a předání díla.

 

Jsme členy:

"Postaráme se, aby budování vaší nové elektrárny byl příjemný zážitek a získali jste kvalitní produkt na desítky let."

Naše realizace najdete po celé ČR

Co oceňují zákazníci na fotovoltaice od Tedomu?

„Realizace proběhla do dvou měsíců, montáž trvala jediný den.“ Martina Varadi

Instalace fotovoltaiky na mém domě v obci Sviadnov u Frýdku-Místku byla realizována od podpisu smlouvy do dvou měsíců. Montáž proběhla během jednoho dne a druhý den byla elektrárna připojená.

„Veškeré papírování za nás vyřešil náš energetický poradce.“ Miroslav Knězů

Rozhodli jsme se nainstalovat fotovoltaiku na náš domek v obci Proseč Obořiště u Pelhřimova. Vypracování projektu bylo rychlé a do 4 měsíců od podpisu smlouvy jsme měli elektrárnu zprovozněnu. Energii ukládáme prioritně do bateriového uložiště. Uzavřeli jsme také smlouvu o výkupu elektřiny za spotové ceny. Veškerou administrativu za nás řeší náš energetický poradce.
Obchodní zástupce

Mám zájem o rychlou, bezplatnou konzultaci

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.

    Vaše údaje budou zpracovány v souladu s Prohlášením o zpracování osobních údajů.