Oslňte sousedy s fotovoltaikou na klíč od Tedomu

Začněte využívat energii ze slunce co nejdříve!

Nebuďte poslední dům v sousedství, který nevyužívá slunce naplno. Pořiďte si kvalitní fotovoltaiku od Tedomu a začněte šetřit. Navíc s maximální možnou dotací.

Výhody tohoto produktu

Plaťte méně než strop

S T-Spotem máte jistotu, že od 1. 1. 2023 zaplatíte nejvýše vládou stanovené maximum. Pokud ceny klesají, automaticky platíte méně.

Využijte výhod spotu

Cena spotu se mění každý den podle vývoje velkoobchodního trhu, který se aktuálně uklidňuje. Vyvarujete se fixace v nevhodnou dobu.

Zafixujte později

Zákonem garantovaná výpovědní lhůta pro domácnosti je 1 měsíc, v případě potřeby můžete smlouvu snadno změnit.

Dodáváme energii Rojkovi a plánujeme fotovoltaiku

Jaké jsou přednosti spotových produktů oproti fixaci a proč jsou lepší, než státem stanovený strop? To vám vysvětlí náš zkušený obchodní ředitel Pavel Berka.

Co je to spotový trh a jak funguje?

Jak funguje trh s energiemi a proč je výhodné zapojit fotovoltaickou elektrárnu co nejdříve? V krátkém videu vše vysvětluje Tereza, specialistka naší zákaznické péče.

Už jen krok od nabídky na vaši fotovoltaickou elektrárnu

Máte zájem o konzultaci a nabídku zdarma? Váš osobní energetický poradce vás bude kontaktovat co nejdříve po odeslání formuláře s kontaktem.

  Vaše údaje budou zpracovány v souladu s Prohlášením o zpracování osobních údajů.

  Proč se přidat do rodiny TEDOM energie?

  Máme skvělé partnery, výhodné ceny, osobní přístup a řadu doplňkových služeb.

  Energetický poradce pro každého

  Osobní poradce máme nejen pro velké firmy, města a obce, stejnou péči věnujeme i drobným živnostníkům a domácnostem. Po celé republice máme širokou síť poboček, kde nás můžete navštívit. Stovka našich energetických poradců je připravena pomoci s čímkoliv okolo energetiky. Záleží jen na vás, zda si domluvíte osobní schůzku nebo konzultaci po telefonu.

  Komplexní energetická řešení

  Sledujeme trendy, abychom pro naše zákazníky měli připravená ta nejlepší řešení. Energie dodáváme za spotové i fixní ceny, vždy s ohledem na aktuální situaci na trhu a potřeby zákazníka. Ve spolupráci se širokou sítí partnerů nabízíme fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, rohože i panely. Elektřinu vykupujeme ze všech zdrojů.

  Zázemí tradiční značky TEDOM

  TEDOM je tradiční výrobce a provozovatel vysoce účinných energetických zdrojů - kogeneračních jednotek. Své výrobky prodáváme v řadě zemí světa od Japonska, přes Evropu až po Spojené státy. Nabízíme široký rozsah výkonů, využíváme různé druhy plynného paliva. Ve svém oboru patříme ke světové špičce, pyšníme se zejména vlastními motory, čímž se mohou pochlubit jen opravdu velcí výrobci.