Oslňte sousedy s fotovoltaikou na klíč od Tedomu

Nebuďte poslední dům v sousedství, který nevyužívá slunce naplno. Pořiďte si kvalitní fotovoltaiku od Tedomu a začněte šetřit. Navíc s maximální možnou dotací.

Začněte využívat energii ze slunce co nejdříve

Na základě exkluzivní spolupráce se společností Zihos Solar nabízíme výkonné fotovoltaické elektrárny sestavené dle potřeb konkrétního zákazníka. Máme řešení pro domácnosti, malé a střední firmy i obce a města. Každá elektrárna je pro nás projekt, panely pečlivě rozložíme tak, aby nikde nic nestínilo a jejich výkon byl maximální. Používáme výhradně kvalitní komponenty. Naše dodací lhůty jsou jedny z nejkratších na trhu.

S námi na to nejste sami

Váš osobní energetický poradce se postará o vše. Vy se jen můžete těšit, jak vaše nová fotovoltaická elektrárna oslní sousedy.

  • po zvážení konkrétních možností navrhneme řešení s maximálním užitkem
  • zajistíme energetický posudek a projektovou dokumentaci
  • vyřídíme dotace, žádost o připojení, revize i výměnu elektroměru
  • v případě zájmu provedeme poinstalační analýzu

Výkup přebytků zajistíme

Nespotřebovanou elektřinu lze akumulovat do bateriového úložiště nebo ohřevu vody, v případě zájmu o dodávku přebytků do sítě zařídíme výkup za výhodných podmínek. Výkup přebytků od Tedomu je jednoduchý, žádné papírování, peníze vám rovnou chodí na účet.

Financování můžete nechat na nás

Firemním zákazníkům nabízíme kompletní financování projektu. Zaplatíme jak instalaci, tak provoz a servis celého zařízení. Již po 6 letech si můžete elektrárnu odkoupit za zůstatkovou cenu. A po 20 letech vám ji prodáme za symbolickou jednu korunuPo celých dvacet let budeme elektrárnu zdarma servisovat a postaráme se o její bezpečný provoz. Odpovědnost za odchylku v dodávce do sítě přebíráme my. Vyrobenou elektřinu vám budeme dodávat za předem dohodnutou fixní cenu, díky instalaci elektrárny u vás ušetříte za distribuční poplatky.

Neváhejte nás kontaktovat, odborná konzultace je zdarma.

Konzultaci si domluvte prostřednictvím zákaznické linky 735 000 215 nebo na info@tedomenergie.cz.